BIZNES i PASJA – Marketing internetowy
1 września 2018
Fundusze pożyczkowe alternatywą dla kredytów
3 września 2018
Pokaż wszystkie

Jak zdobyć klientów i zarabiać na Facebook’u?

No tak, tak, wiadomo o tym od dłuższego czasu. Jeżeli nie ma Cię w internecie, to nie istniejesz. A dokładniej Twój biznes. Jednak od kilku lat zmienia się to w stwierdzenie, że „jeżeli nie ma Cię na facebook’u to nie istniejesz”.

 

Masz tego świadomość, i zakładasz swój profil, i zakładasz swój fan page, i czekasz aż klienci przybędą do Ciebie… Ba! Nawet czasami publikujesz posty na temat swojego biznesu, zapraszasz ludzi do klikania w magiczny przycisk „lubię”. I czekasz. Czekasz. Czekasz i niestety nie dzieje się nic… Ktoś lubi Twój profil, fan page, ale biznesu z tego nie ma… Nie zarabiasz na Facebooku. I co? Facebook nie działa?

A jednak można dzięki FB pozyskać klientów i zarabiać! Opowie o tym Dawid Bagiński, człowiek, który „na internecie” zarobił 5 mln zł. Co ważne dokonał tego w warunkach polskich, które są inne niż te amerykańskie.

Zapraszamy serdecznie na spotkanie z cyklu „Biznes i Pasja” organizowane przez Krakowski Klub Biznesowy, na którym wystąpi Dawid Bagiński.  Spotkanie odbędzie się 26 września b.r. o godz. 18:00 w Sali Konferencyjnej Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej przy ul. Rajskiej 1, w Krakowie.

Spotkanie jest otwarte dla przedsiębiorców, a bilety w cenie (tylko!) 20 zł dostępne są w evenea.

Przed i po spotkaniu możliwość rozmów networkingowych, sugerujemy zabranie ok. 50 wizytówek. Obowiązuje strój business casual. Zapraszamy!

Udostępnij