Członkowie

ZARZĄD


Andrzej Bocheński

prezes

Paweł Rudzki

wiceprezes

Jakub Michniowski

sekretarz

Członkowie zwyczajni

WINOMAN.PL

Import i dystrybucja win jakościowych z całego świata, degustacje, obsługa imprez z akcentami winnymi, gastronomia ukierunkowana na wino, enoturystyka.

Giebułtów, ul. Wiśniowa 3B, 32-085 Modlnica

JAK - studio graficzne

Jakub Michniowski, projektant grafiki użytkowej (identyfikacji wizualnej i publikacji),
współtwórca i wydawca JAK? Czasopismo Bardzo Kulturalne


ul. Wygrana 9/2, 30-311 Kraków

Doradca Finansowo-Ubezpieczeniowy Paweł Rudzki

Zabezpieczanie przyszłości ludzi oraz ich majątków poprzez dobór właściwych rozwiązań ubezpieczeniowo-oszczędnościowych.


ul. Podgórska 36, 31-536 Kraków

Mabronet

Strony internetowe, sklepy internetowe, aplikacje webowe, social media, administracja stron, dostosowanie do urządzeń moblinych.


ul. Pachońskiego 9/216 31-223 Kraków

Galeria Varietes

Aleksandra Madej - historyk sztuki, marszand, właścicielka Galerii zajmującej się sztuką oraz unikatową biżuterią.


 

SMART

Edyta Woźniak - zajmuje się pozyskiwaniem finansowania dla firm: kredyty inwestycyjne, obrotowe, faktoring, leasing, pożyczki unijne.


 
 

Grażyna Szwed. Ekspert finansowo-kredytowy. Kredyty hipoteczne

Dając wsparcie merytoryczne i dbając o interes klientów pomagam dobrać najkorzystniejszy kredyt mieszkaniowy (oferta 23 banków). Reprezentuję klientów w urzędach gromadząc dokumenty potrzebne do kredytu.


 

Beata Nowotnik

Doradztwo w dziedzinie rozwoju osobistego, promocja zdrowego stylu życia, dobrego samopoczucia i wyglądu w oparciu o dobrodziejstwa Morza Martwego i ekstrakty z roślin.


 

Artur Lizoń - radca prawny

Kancelaria zajmuje się pomocą prawną przedsiębiorcom w ich bieżącej działalności (tworzenie i opiniowanie umów, obsługa prawna spółek, negocjacje z kontrahentami, negocjacje wierzycieli z dłużnikami, windykacja).


ul. Bandurskiego 22/2, 31-515 Kraków

MidiMed

Gabinet Stomatologiczny i Gabinet Medycyny Estetycznej WIOLETTA PACHOCKA to połączenie pięknych, zdrowych zębów z harmonijnymi i atrakcyjnymi rysami twarzy. Mottem gabinetu są słowa Leonardo da Vinci “NAJBARDZIEJ CI DO TWARZY Z UŚMIECHEM”


ul. Bujaka 1 30-611 Kraków

DGP

Doradztwo w zakresie pozyskiwania środków na inwestycje firm: dotacje, fundusze venture, fundusze private equity


ul. Zakopiańska 58, 30-418 Kraków

Łukasz Duda

Licencjonowany Pośrednik Nieruchomości. Z branżą związany prawie 10 lat. Absolwent specjalistycznych studiów podyplomowych w zakresie obrotu nieruchomościami. Od 8 lat związany z firmą SUPEROPCJA. Działa na rynku pierwotnym i wtórnym pomagając Klientom znaleźć wymarzony dom lub mieszkanie. Prywatnie niestrudzony podróżnik od kilku lat zakochany w citibreakach oraz namiętny czytelnik thrillerów.


ul. Kazimierza Morawskiego 5, 33-332 Kraków

Andrzej Bocheński Projekty Informatyczne

Zarządzanie projektami informatycznymi, projektowanie i implementacja systemów informatycznych do zarządzania, modelowanie i optymalizacja procesów biznesowych, doradztwo w zakresie doboru, zakupu i wdrożenia systemów informatycznych do zarządzania, doradztwo sukcesyjne dal firm rodzinnych


Giebułtów, ul. Wiśniowa 3B, 32-085 Modlnica