ZARZĄD

sekretarz

Członkowie zwyczajni

WINOMAN.PL

Import i dystrybucja win jakościowych z całego świata,
gastronomia ukierunkowana na wino – restauracja, winebar, winoteka przy ul. Brackiej 15

ul. Bracka 15, 31-005 Kraków

JAK - studio graficzne

Jakub Michniowski, projektant grafiki użytkowej (identyfikacji wizualnej i publikacji),
współtwórca i wydawca JAK? Czasopismo Bardzo Kulturalne

ul. Wygrana 9/2, 30-311 Kraków

Doradca Finansowo-Ubezpieczeniowy Paweł Rudzki

Zabezpieczanie przyszłości ludzi oraz ich majątków poprzez dobór właściwych rozwiązań ubezpieczeniowo-oszczędnościowych.

ul. Podgórska 36, 31-536 Kraków

Mabronet

Strony internetowe, sklepy internetowe, aplikacje webowe, social media, administracja stron, dostosowanie do urządzeń moblinych.

ul. Pachońskiego 9/216 31-223 Kraków

Galeria Varietes

Aleksandra Madej - historyk sztuki, marszand, właścicielka Galerii zajmującej się sztuką oraz unikatową biżuterią.

SMART

Edyta Woźniak - zajmuje się pozyskiwaniem finansowania dla firm: kredyty inwestycyjne, obrotowe, faktoring, leasing, pożyczki unijne.

Grażyna Szwed. Ekspert finansowo-kredytowy. Kredyty hipoteczne

Dając wsparcie merytoryczne i dbając o interes klientów pomagam dobrać najkorzystniejszy kredyt mieszkaniowy (oferta 23 banków). Reprezentuję klientów w urzędach gromadząc dokumenty potrzebne do kredytu.

Beata Nowotnik

Doradztwo w dziedzinie rozwoju osobistego, promocja zdrowego stylu życia, dobrego samopoczucia i wyglądu w oparciu o dobrodziejstwa Morza Martwego i ekstrakty z roślin.

Artur Lizoń - radca prawny

Kancelaria zajmuje się pomocą prawną przedsiębiorcom w ich bieżącej działalności (tworzenie i opiniowanie umów, obsługa prawna spółek, negocjacje z kontrahentami, negocjacje wierzycieli z dłużnikami, windykacja).

ul. Bandurskiego 22/2, 31-515 Kraków

MidiMed

Gabinet Stomatologiczny i Gabinet Medycyny Estetycznej WIOLETTA PACHOCKA to połączenie pięknych, zdrowych zębów z harmonijnymi i atrakcyjnymi rysami twarzy. Mottem gabinetu są słowa Leonardo da Vinci “NAJBARDZIEJ CI DO TWARZY Z UŚMIECHEM”

ul. Bujaka 1 30-611 Kraków