Biznes i Pasja – Mapy Myśli

Zdrowie w podróży
13 października 2018
Lichwa versus kapitał na rozwój MMŚP
1 listopada 2018
Pokaż wszystkie

Biznes i Pasja – Mapy Myśli

Czym się różni ćma od motyla? Praktycznie niczym. Jednak najczęściej gdy widzimy motyla to się nim zachwycamy, a na ćmę patrzymy z obrzydzeniem. Bo motyl jest KOLOROWY, a ćma buro szara. Z czym nam się kojarzy nasze miejsce zamieszkania? Z rodziną, posiłkami, pokojem, radością, psem, kotem, muzyką…. mało komu nasze miejsce zamieszkania, nasz dom, kojarzy się z trzema literkami „D” „O” „M” umieszczonymi obok siebie. Bo nasz mózg myśli skojarzeniami, obrazami pełnymi kolorów.

To właśnie legło u podstaw stworzenia przez Tony Buzana metody notowania nieliniowego (graficznego) tzw. Map Myśli, których ludzie używają głównie do nauki. Ale nie tylko tam znajdują zastosowanie. Opowie o tym dr inż. Tomasz Stachura w swojej prelekcji „Mapy myśli – wizualne zarządzanie informacją w biznesie”. Bo mapy myśli przydają się również w biznesie m.in. przy:

  • tworzeniu planów rozwoju
  • wyznaczaniu celów
  • kreowaniu nowych rozwiązań
  • tworzeniu procedur w firmie
  • przygotowywaniu i prowadzeniu spotkań

Przyjdź na spotkanie „Biznes i Pasja” organizowane przez KKB i dowiedz się jak to robić poprawnie!

Spotkanie odbędzie się 28 listopada b.r. w godz. 18:00-20:00, w sali Kopernik (2 piętro), Coworking Rynek Główny 28, w Krakowie.

Plan spotkania:

18:00-18:15 – networking
18:15-18:25 – prezentacja KKB i patronów wydarzenia
18:25-19:40 – prelekcja i sesja pytań
19:40-20:00 – networking

Bilety w cenie 25 zł do nabycia tutaj [KLIK]. W dniu imprezy bilety w cenie 30 zł (płatność tylko gotówką) do nabycia w miejscu spotkania 30 minut przed jego rozpoczęciem.
Udostępnij